KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7416136
nr 741 6136
Pastell
1800-tal, fruktstilleben, motivets mått: 40x34
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 20 februari 2012
kl 17:49:06
2.600 kr
1.600 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.700 kr